Čeština English German
NAVŠTÍVILI NÁS

Kalendář akcí

<<duben / 2017>>
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kariéra - nabídka zaměstnání

Najděte místo v naší společnosti, právě hledáme nové spolupracovníky.

Dětenice se nacházejí v okrese Jičín na okraji Českého ráje, nedaleko Mladé Boleslavi a jsou vzdáleny 69 km od hlavního města Prahy. Součástí Zámeckého resortu Dětenice je pozdně barokní zámek, Středověká krčma, Zámecký pivovar, hotel Rustikal a Středověký hotel. Resort Dětenice je na trhu již 16 let.

Číšník/servírka Středověká krčma Dětenice

V současné době hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici šenkýř/šenkýřka.

Náplň práce: obsluha hostů, komunikace s hosty - středověká mluva
Platové ohodnocení: od 16.000 Kč/měsíčně
Nástup: ihned

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • nenudnou a netradiční práci v mladém
    kolektivu a známém resortu v ČR
  • atraktivní platové podmínky
  • možnost ubytování
  • 15 dní práce – 15 dní volna
  • pracovní poměr na HPP
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Požadujeme:

  • ochota iniciativně komunikovat se zákazníky
  • milý přístup
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • praxe není třeba, vše potřebné naučíme

Pro bližší informace

volejte na tel. číslo 602 144 211, Petr Jindrák, životopisy zasílejte na info@detenice.cz

Letní brigáda na pozici Průvodce / Průvodkyně

Na období letních prázdnin nabízíme zajímavou práci a možnost zajímavého přivýdělku.

Náplň práce:
- průvodcovská činnost v areálu zámku, pivovaru, dětenického pekla,
- účinkování na netradičních prohlídkách a projektech
   (foodfestivaly, svatební obřady / hostiny, strašidelné prohlídky, pohádkové akce pro děti, aj.),
- obsluha v zámecké cukrárně, prodej v obchodu se suvenýry
Nástup: dle dohody

Nabízíme:

  • práci v příjemném a mladém kolektivu a pěkném prostředí
  • práci především v létě, v případě zájmu s možným přesahem i mimo sezónu (víkendy)
  • možnost osobního rozvoje
  • účinkování/podílení na zajímavých a kulturních projektech (svatby, festivaly)
  • dobré mzdové ohodnocení
  • možnost stravování a ubytování na personální ubytovně

Požadujeme:

  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • zodpovědnost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • výborné komunikační schopnosti, nebát se hovořit před lidmi
  • ochotu učit se nové věci
  • herecký talent - výhodou
  • min. věk uchazeče 15 let

V případě zájmu požadujeme osobní pohovor v resortu, dle dohody s možností i o víkendu.

Své CV a případné dotazy zasílejte:
na e-mail: janebova.michaela@seznam.cz, veronika@detenice.cz nebo na tel.: +420 605 322 611

Související odkazy
www.rada-severovychod.cz